
PODUSZKA dekoracyjna, kolorowy print MURAL Oblicze Piękna (bawełna)
>>poznaj ZALETY<<
Bawełniana poduszka z muralem "Oblicze Piękna" - dostępna tylko w kilku egzemplarzach dla prawdziwych kolekcjonerek! Zamów teraz zanim zrobią to inni!
ZALETY PRODUKTU
- skład: 100% bawełna
- wymiary 40x40cm (standardowy jasiek)
- grube płótno 290g o splocie skośnym zapewnia długi czas użytkowania
- poszewka z lamówką na brzegu i karmelowym tyłem nawiązuje do koloru nadruku
- zamknięcie z tyłu umożliwia łatwe pranie poszewki i wyjęcie wkładu
- wkład do poduszki +10zł
- kolorowy nadruk jest trwały i nie bleknie po praniu (sitodruk)
Poduszka w całości zaprojektowana, uszyta i nadrukowana w Łodzi.
(W zestawie pocztówka z motywem gratis.) idealnie komponuje się w duecie z Józefem.
Dostępna także w wersji złotej na granatowym tle.
Kolorystyka printu RÓŻE ŻÓŁTE to żółto-pomarańczowe róże z czarnymi konturami na jasnym tle (ecru) z powidokiem. Jest jeszcze wersja tego printu z ciemnym tłem (granatowe). Motyw nawiązuje do mojego muralu Oblicze Piękna. Na poduszce kolory są jaśniejsze.

Poczuj się wyjątkowo w unikatowym princie autorstwa Pauliny Nawrot!
Wszystkie produkty w całości zaprojektowane, uszyte i nadrukowane w Łodzi z dbałością o jakość wykonania. Czy wiesz, że każdy listeczek, kwiat i ptaszek został najpierw ręcznie narysowany, a potem pokolorowany i cierpliwie ułożona we wzór w programie graficznym przeze mnie?
DODATKOWO możesz zamówić z printem RÓŻE:
- bawełnianą maseczkę 19zł
- torba/plecak 69zł + organizer39zł
- sukienkę i kimono 399zł
OPIS KONCEPCJI
Traktuję przedstawienie Marii, jako pretekst do porozmawiania o tym, co ogólnoludzkie, czyniąc portret osoby świętej jako przykład uświęcenia każdego człowieka. Szukam w tej kobiecie wewnętrznego piękna, nie na zasadzie przedmiotu kultu, ale wydobycia już istniejącego sacrum. Chcę, by mural nie był dziełem skupionym jedynie na estetycznym doznaniu, ale poprzez kontemplację prowadził dalej do zadania sobie pytania: czy we mnie jest sacrum, czy traktuję swoje ciało jako świątynię? Czy szanuję je jako dane od Boga, zamiast je ubóstwiać lub poniżać?
Zatrzymując się, by obejrzeć ten dekoracyjny wizerunek stajemy się uczestnikami wewnętrznego procesu przemiany patrzenia na rzeczywistość: Czy Piękno może zbawić świat? Chciałabym, abyśmy dostrzegli w Bogu obok Prawdy i Dobra, także Piękno. I przyjęli Jego zaproszenia do życia z zachwytem tym, jak nas stworzył.
Pozostawiam przestrzeń do refleksji, nie narzucając jednoznacznie swojej wersji opowieści – stąd postać nie ma jednoznacznych emblematów religijnych – jej tożsamość można odkryć wnikając w symbolikę ornamentów różanych i kolorystyki oraz skojarzenia z ikonicznym ujęciem portretu.