wybierz KATEGORIE

3

2

-1

0

nowości

promocje 

[]

Kim jestem?

Jestem kolekcjonerką doznań estetycznych - uwielbiam bogactwo ornamentyki wydobyte przez głębię zestawień kolorystycznych. Dlatego przynajmniej raz do roku pakuję plecak i przez miesiąc włóczę się po pachnącym oriencie poszukując miejsc zachwycających. 

By móc ubrać się w Piękno nieba jestem też ilustratorką, kostiumografką i projektantką nadruków tekstylnych, malarką murali dla której liczy się błyskotliwy pomysł, kolor i kontekst miejsca (np. niebieskie ptaki na jubileusz 800-lecia oo dominikanów) czy wymyślaczką gier miejskich, w których mieszam surrealistyczną fikcję z rzeczywistością (np. dla Festiwalu 4 Kultur). Pobudzam rzeczywistość, by miała więcej kolorów i fantazji na codzień.Dlaczego tworzę?

Bo to mój język komunikacji - ze światem, z innymi ludźmi, ze sobą, z Bogiem. Mimo, że wygodniej byłoby pozbyć się wrażliwości i ograniczyć do analitycznego rozumu, to jednak doświadczenie zachwytu Pięknem pozwala mi żyć w pełni. Chcę poprzez przedmioty codziennego użytku dawać radość, przywracać nadzieję, przypominać o zaufaniu, skłonić do refleksji. Jestem projektantką z wykształcenia, malarką murali z pasji.

Dorastałam w domu, w którym kredki były czymś tak samo naturalnym jak sztućce, więc posługuję się nimi tak samo biegle, a może nawet lepiej. Na studia wybrałam się do Łodzi, mimo że jestem znad morza, bo chciałam projektować ubrania. W międzyczasie przerzuciłam się na kostium teatralny, dający swobodę tworzenia alternatywnych światów a grafikę zamieniłam na nadruk na tkaninach.

Dzięki współpracy z Fundacją Urban Forms zaczęła się moja przygoda ze street artem, aby ulice miast przestały być szare. Teraz łączę wszystkie moje talenty i pasje w projektach multidyscyplinarnych jak Oblicze Piękna, które otrzymało Artystyczne Stypendium Prezydent Miasta Łodzi w 2018 roku. Powstał mural i dodatkowo kolekcja tekstylna - torby, plecaki i poduszki ze złotym nadrukiem Maryi, wytkana chusta z motywem liści róży oraz plakaty do wnętrz. 

Obecnie rozwijam swoją markę NAWROTANKA. Marzy mi się ubieranie kobiet w niebo - tworzenie grafik na tkaniny, z których powstają wygodne i zwiewne sukienki - z obrazami ławic ryb błyszczących w ciemności głębin oceanów, różowo kwitnących rajskich jabłoni czy falujących łąk z mojego dzieciństwa.


Misja

Chcę poprzez przedmioty codziennego użytku dawać radość, przywracać nadzieję, przypominać o zaufaniu, skłonić do refleksji w poszukiwaniu własnej kobiecości poprzez kontemplację prawdziwego Piękna. NAWRACAM kolorem na Piękno w codzienności.


CHCESZ MNIE POZNAĆ?

Jeśli chcesz obejrzeć produkty lub odebrać osobiście zamówienie zapraszam do mojej pracowni w Łodzi (5 min od Manufaktury). Aby ustalić dogodny termin spotkania napisz do mnie wiadomość (info@nawrotanka.pl). Ze względu na specyfikę pracy projektowej i ogarnianie produkcji nie ma stałych godzin otwarcia showroomu - jestem dostępna w zależności od innych zobowiązań w godzinach 10-20 wt-sb.

Wysyłka zamówień kurier (16zł) i paczkomat (14zł)

Zamówienia po opłaceniu zazwyczaj wysyłam zbiorczo paczkomatem/kurierem we wtorki i czwartki.

Aby ułatwić Wam zakupy stworzyłam strefę inspiracji na blogu oraz zebrałam odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w FAQ (już wkrótce). Najczęściej znajdziesz mnie na Instastory @nawrotanka


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl