
TORBA maxi szara, z muralem Oblicze Piękna
>>poznaj ZALETY<<
Bawełniana torba z muralem "Oblicze Piękna" dostępna w limitowanej ilości dla prawdziwch kolekcjonerek - uszyte było tylko 5szt. Zamów zanim zrobią to inni!
FILMIK co zmieści się do torby?
Bawełniana szoperka maxi idealna do pracy, w podróż, a także jako torba na zakupy czy do wózka. Zapinana na metalowy zatrzask o kwadratowym kształcie z dnem jest naprawdę pojemna, a bawełniane płótno super grube i sztywne. Torba maxi na ramię o wygodnych uszach z taśmy, które się nie rolują po praniu ani nie wrzynają się (nawet jeśli nosisz w niej wszystko). Szoperkę możesz uzupełnić o idealnie pasująca do zestawu KOSMETYCZKĘ-ORGANIZER, która zaopiekuje się twoim telefonem, dokumentami i maseczką.(a dzięki przypięciu z karabińczykiem nigdy nie będziesz musiała szukać kluczy, aby wejść do mieszkania).
SKŁAD: 100% bawełna (b.grube płótno 280g) z certyfikatem OEKO-TEX
ROZMIAR: maxi 40x48cm (mieści A3 i laptopa 18”), MODEL: szoperka na ramię
ZAPIĘCIE: metalowy zatrzask + uszy z taśmy
IDEALNA: na zakupy, laptopa, do pracy, bagaż podręczny
PRINT: Oblicze Piękna zaprojektowała Paulina Nawrot
USZYTA: w Łodzi (polska produkcja)
ZALETY TORBY
- skład: 100% bawełna
- grube płótno 290g o splocie skośnym zapewnia długi czas użytkowania torby
- ROZMIAR MAXI to bardzo bardzo pojemny model torby - idealna na zakupy czy wypad za miasto (40x48cm)
- długie uszy z czarnej taśmy pasują kolorystycznie do nadruku i nigdy nie zrolują się po praniu czy intensywnym noszeniu, zapewniając wygodę na długi czas użytkowania
- metalowa napa w kolorze starego złota zapewni bezpieczeństwo twoim rzeczom noszonym w torbie
- kolorowy nadruk jest trwały i nie bleknie po praniu
- dwustronna: z jednej kolorowy mural z drugiej wzór z żółtymi różami
+ kosmetyczka w 2 kolorach
+ saszetka na kartę
+ apaszka w 2 kolorach
Torba w całości zaprojektowana, uszyta i nadrukowana w Łodzi.
W zestawie pocztówka z motywem gratis. Idealnie komponuje się w duecie z Józefem.
OPIS KONCEPCJI
Traktuję przedstawienie Marii, jako pretekst do porozmawiania o tym, co ogólnoludzkie, czyniąc portret osoby świętej jako przykład uświęcenia każdego człowieka. Szukam w tej kobiecie wewnętrznego piękna, nie na zasadzie przedmiotu kultu, ale wydobycia już istniejącego sacrum. Chcę, by mural nie był dziełem skupionym jedynie na estetycznym doznaniu, ale poprzez kontemplację prowadził dalej do zadania sobie pytania: czy we mnie jest sacrum, czy traktuję swoje ciało jako świątynię? Czy szanuję je jako dane od Boga, zamiast je ubóstwiać lub poniżać?
Zatrzymując się, by obejrzeć ten dekoracyjny wizerunek stajemy się uczestnikami wewnętrznego procesu przemiany patrzenia na rzeczywistość: Czy Piękno może zbawić świat? Chciałabym, abyśmy dostrzegli w Bogu obok Prawdy i Dobra, także Piękno. I przyjęli Jego zaproszenia do życia z zachwytem tym, jak nas stworzył.
Pozostawiam przestrzeń do refleksji, nie narzucając jednoznacznie swojej wersji opowieści – stąd postać nie ma jednoznacznych emblematów religijnych – jej tożsamość można odkryć wnikając w symbolikę ornamentów różanych i kolorystyki oraz skojarzenia z ikonicznym ujęciem portretu.
Mural można zobaczyć przy ul. Wschodniej 70 w Łodzi.
Zrealizowany w ramach stypendium artystycznego Prezydent Miasta Łodzi.