PODUSZKA dekoracyjna niebieska, print NIEBIESKIE PTAKI serce (bawełna)
Cena regularna:
149,00 zł
towar niedostępny
dodaj do listy MARZEŃ>>poznaj ZALETY<<
PODUSZKA pełna miłości w energicznych kolorach z motywem niebieskich ptaków gnieżdżących się w rajskich jabłoniach.
Wasz ulubiony nadruk pary niebieskich ptaków w kwiatowym sercu z przodu, tył w kolorze amarantowego różu idealnie pasuje do nadruku. Skład to 100% BAWEŁNA polskiej produkcji zadrukowana w Łodzi farbami z certyfikatem OEKO-TEX (gwarantuje bezpieczenstwo dla zdrowia także alergików i dzieci)
Idealna do sypialni, na kanapę jak i do pokoju dziecięcego. Poduszkę możesz uzupełnić o idealnie pasująca do zestawu aksamitną narzutę na łózko jak i kalendarz ścienny - w zestawie taniej.
ZALETY PRODUKTU
- skład: 100% bawełna (polska produkcja)
- wymiary 40x40cm (standardowy jasiek)
- grube płótno 290g o splocie skośnym zapewnia długi czas użytkowania
- certyfikat OEKO-TEX (gwarantuje bezpieczeństwo dla zdrowia także alergików i dzieci)
- ozdobny c. turkusowy rant na brzegu nawiązuje do koloru nadruku
- trwały nadruk z przodu (nie spiera się w praniu), tył jednokolorowy (amarantowy róż)
- zamknięcieWAŻNE poduszka sprzedawana bez wkładu wypełniającego z tyłu umożliwia łatwe pranie poszewki i wyjęcie wkładu
- WAŻNE poduszka sprzedawana bez wkładu wypełniającego
- unikatowa grafika autorstwa Pauliny Nawrot w limitowanej serii
- idealnie pasuje do aksamitnej narzuty jak i kalendarza ściennego (można kupić w zestawie)
PODUSZKA w całości zaprojektowana, uszyta i nadrukowana w Łodzi.
Każdy listek, kwiat i ptaszek został najpierw ręcznie narysowany, a potem pokolorowany farbami i cierpliwie ułożony we wzór w programie graficznym przeze mnie.
W zestawie naklejka z motywem gratis.
W KAŻDEJ SYTUACJI BĘDZIESZ CZUŁA SIĘ UBRANA W NIEBO <3
Niebieskie ptaki gnieżdżące się w różowych kwiatach jabłoni, to energiczny wzór nawiązujący do kolekcji dobroć i murali z niebieskimi ptakami - każdy w nas ma trochę nieba - zarówno marzycielstwa jak i tęsknoty za miejscem, gdzie wszystko było Piękne i proste.
Wybrałam kwiaty jabłoni, jako zaproszenie do podróży w czasie - zanim pokusa poznania dobra i zła mogła zaistnieć, kiedy jeszcze nie było owoców na tym drzewie a świat był młody.
Cofnijmy się na chwilę do momentu młodości, nie zatapiając się w rozgoryczeniu co straciliśmy lub zrobiłyśmy źle - poczujmy ten drzemiący w każdej z nas potencjał do czynienia dobra, sięgania po marzenia bez zamartwiania się konsekwencjami, do zobaczenia piękna swojej wrażliwości, sprawczości i skorzystajmy z szansy jaką daje nam dzisiejszy dzień, by odrodzić się i rozkwitnąć pomimo zgorzknienia, zawiedzionych nadziei czy momentu niepewności.
Bądźmy dla siebie dobre.
Kolorystyka printu NIEBIESKIE PTAKI to intensywny chłodny różowy (magenta/fuksja) płatków kwiatów, błękitno-granatowymi ptakami ukrytymi w gąszczy wkitnący jabłoni nawiązuje do cyklu murali.
Poczuj się wyjątkowa w unikatowym princie autorstwa Pauliny Nawrot!
Wszystkie produkty w całości zaprojektowane, uszyte i nadrukowane w Łodzi z dbałością o jakość wykonania. Czy wiesz, że każdy listeczek, kwiat i ptaszek został najpierw ręcznie narysowany, a potem pokolorowany i cierpliwie ułożona we wzór w programie graficznym przeze mnie?