wybierz KATEGORIE

3

2

-1

0

nowości

promocje 

[]

DOSTAWA i zwroty

DOSTĘPNE FORMY DOSTAWY

  • ODBIÓR OSOBISTY w Łodzi (dostępne w październiku = teraz jestem w podróży poślubnej)
  • paczkomat 16zł
  • kurier 18zł

WAŻNE:

  • Jeśli chcesz, aby twoje zamówienie było na prezent/zależy Ci na pilnej wysyłce - napisz w komentarzu do zakupów. (Normalnie wysyłam we wtorki i czwartki, WE WRZEŚNIU TYLKO PONIEDDZIALKI = zamówienia opłacone do niedzieli wieczorem do godz 18stej)
  • Standardowy czas zapakowania i wysyłki zamówienia po zaksięgowaniu wpłaty/autoryzacji płatności to 2-7 dni roboczych (informacje o bieżącym statusie Twojego zamówienia otrzymasz na emaila)

ZWROT/wymiana

Jeżeli chcesz zwrócić/wymienić produkt*, to możesz to zrobić w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki.

*nie dotyczy produktów na zamówienie

WAŻNE: Pamiętaj o tym, że produkt musi być nowy, bez jakichkolwiek śladów użytkowania, z metkami oraz najlepiej odesłany w oryginalnym opakowaniu razem z dowodem zakupu/potwierdzeniem płatności i wypełnionym online formularzem WYMIANY/ZWROTu - kliknij TU. Koszt wysyłki zwracanych towarów ponosi kupujący. 

Zwrot środków (wartość zamówienia obniżona o koszt wysyłki), zostanie dokonany w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki ze zwrotem i zatwierdzenia go przez sprzedającego, na konto kupującego (lub innej formie płatności użytej przy zakupie).

adres do zwrotów:

NAWROTANKA Paulina Nawrot

ul. Legionów 48/10, 90-702 Łódź

z dopiskiem: ZWROT

Przesyłkę możesz nam dostarczyć w najwygodniejszej dla siebie formie. Za pośrednictwem Poczty Polskiej, firmy kurierskiej lub osobiście do pracowni. W wyjątkowych sytuacjach, po wcześniejszym ustaleniu, także za pośrednictwem paczkomatu.

W przypadku reklamacji wypełnij formularz online i wraz z reklamowanym produktem odeślij na adres sklepu podany powyżej.WYMIANA

Jeżeli chcesz wymienić produkt*, możesz to zrobić w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki.

*nie dotyczy produktów na zamówienie

WAŻNE: Wymiany produktu można dokonać w sytuacji wymiany na inny rozmiar, kolor lub inny produkt, którego cena jest jednakowa z ceną produktu wymienianego. (Nie zwracamy różnicy, jeśli produkt zmienił swoją cenę np. jest w promocji.) Należy w tym celu skorzystać z formularza online WYMIANY/ZWROTu - kliknij TU. Nowy, wymieniony produkt wysyłamy na koszt kupującego.

NAWROTANKA Paulina Nawrot

ul. Legionów 48/10, 90-702 Łódź

z dopiskiem: WYMIANA


W przypadku reklamacji wypełnij formularz i wraz z reklamowanym produktem odeślij na adres sklepu podany powyżej formularz REKLAMACJI do wypełnienia online - kliknij TU 

Więcej szczegółowych informacji znajdziesz w regulaminie sklepu.


  • DOŁĄCZ do listy VIP

    Zawsze jesteś PIERWSZA i łowisz wymarzone skarby od Nawrotanki, bo masz dostęp DZIEŃ WCZEŚNIEJ niż reszta świata! 

    zapisuję się na NEWSLETTER

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl