wybierz KATEGORIE

3

2

-1

0

nowości

promocje 

[]

DOSTAWA i zwroty

Produkty w moim sklepie to wyjątkowe dzieła sztuki zaprojektowane i uszyte lokalnie w Łodzi. Poza przedsprzedażą wszystko jest dostępne od ręki i wysyłam na bieżąco (w ciągu max 2dni roboczych). Masz prawo do zwrotu w ciągu 14dni od otrzymania paczki formularz online WYMIANY/ZWROTu

 

DOSTĘPNE FORMY DOSTAWY

POLSKA 

  • ODBIÓR OSOBISTY w Łodzi (umów się na wizytę => tutaj kalendarz)

  • ORLEN PACZKA 9zł

  • DPD pickup 12zł (paczkopunkty i Żabka) 

  • PACZKOMAT 15zł (najszybsze doręczenie do 48h)
  • KURIER 17zł

 

MIĘDZYNARODOWE

  • UNIA EUROPEJSKA: kurier DPD 45-65zł (doręczenie w ciągu 3-7 dni roboczych)

  • ŚWIAT: kurier Global express 89zł (doręczenie w ciągu 5-14 dni roboczych, WAŻNE: dla krajów poza UE przy odbiorze przesyłki lokalny urząd celny może doliczyć dodatkowe opłaty - ich uiszczenie leży po stronie odbiorcy.)

 

WAŻNE:

  • Jeśli chcesz, aby twoje zamówienie było na prezent/zależy Ci na pilnej wysyłce - napisz w komentarzu do zakupów. 
  • Standardowy czas zapakowania i wysyłki zamówienia po zaksięgowaniu wpłaty/autoryzacji płatności to 2 dni robocze (informacje o bieżącym statusie Twojego zamówienia otrzymasz na emaila)

ZWROT/wymiana

Jeżeli chcesz zwrócić/wymienić produkt*, to możesz to zrobić w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki.

*nie dotyczy produktów na zamówienie

WAŻNE: Pamiętaj o tym, że produkt musi być nowy, bez jakichkolwiek śladów użytkowania, z metkami oraz najlepiej odesłany w oryginalnym opakowaniu razem z dowodem zakupu/potwierdzeniem płatności i wypełnionym online formularzem WYMIANY/ZWROTu - kliknij TU. Koszt wysyłki zwracanych towarów ponosi kupujący. 

Zwrot środków (wartość zamówienia obniżona o koszt wysyłki), zostanie dokonany w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki ze zwrotem i zatwierdzenia go przez sprzedającego, na konto kupującego (lub innej formie płatności użytej przy zakupie).

adres do zwrotów:

NAWROTANKA Paulina Nawrot

ul. Legionów 48/10, 90-702 Łódź

z dopiskiem: ZWROT

Przesyłkę możesz nam dostarczyć w najwygodniejszej dla siebie formie. Za pośrednictwem Poczty Polskiej, firmy kurierskiej lub osobiście do pracowni. W wyjątkowych sytuacjach, po wcześniejszym ustaleniu, także za pośrednictwem paczkomatu.

W przypadku reklamacji wypełnij formularz online i wraz z reklamowanym produktem odeślij na adres sklepu podany powyżej.WYMIANA

Jeżeli chcesz wymienić produkt*, możesz to zrobić w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki.

*nie dotyczy produktów na zamówienie

WAŻNE: Wymiany produktu można dokonać w sytuacji wymiany na inny rozmiar, kolor lub inny produkt, którego cena jest jednakowa z ceną produktu wymienianego. (Nie zwracamy różnicy, jeśli produkt zmienił swoją cenę np. jest w promocji.) Należy w tym celu skorzystać z formularza online WYMIANY/ZWROTu - kliknij TU. Nowy, wymieniony produkt wysyłamy na koszt kupującego.

NAWROTANKA Paulina Nawrot

ul. Legionów 48/10, 90-702 Łódź

z dopiskiem: WYMIANA


W przypadku reklamacji wypełnij formularz i wraz z reklamowanym produktem odeślij na adres sklepu podany powyżej formularz REKLAMACJI do wypełnienia online - kliknij TU 

Więcej szczegółowych informacji znajdziesz w regulaminie sklepu.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl