
PLECAK / worek granatowy, złoty print Oblicze Piękna (bawełna)
>>poznaj ZALETY<<
Granatowy plecak z kolekcji "Oblicze Piękna" ze złotym nadrukiem(tył gładki)
Bawełniany PLECAK z nadrukiem o formie popularnego worka ma szerokie sznurki z 8mm bawełny z rdzeniem zapewnia wygodę noszenia (kolor beżowy) a metalowe oczka w kolorze starego złota dodają elegancji jednocześnie stabilizując mocowanie i dopasowując je do twojej sylwetki. Zgodnie z waszymi sugestiami plecak jest wyższy o kilka cm dzięki czemu jest pakowniejszy i wygodny do noszenia także dla wysokich osób i mężczyzn.
SKŁAD: 100% bawełna (b.grube płótno 280g) z certyfikatem OEKO-TEX
ROZMIAR: 35x45cm (mieści A4 i laptopa 13”) , MODEL: worek z grubym sznurkiem
IDEALNY: na rower, do pracy, na spacer
PRINT: Oblicze Piękna zaprojektowała Paulina Nawrot
USZYTA: w Łodzi (polska produkcja)
ZALETY PRODUKTU
- skład 100% bawełna
- grube płótno 290g o splocie skośnym zapewnia długi czas użytkowania plecaka
- wymiary plecaka: 35x45cm
- zgodnie z waszymi sugestiami plecak jest wyższy o kilka cm dzięki czemu jest pakowniejszy i wygodny do noszenia także dla mężczyzn
- dostępne jeszcze 2 szt mniejszych plecaków z granatowym sznurkiem (idealne dla dzieci)
- szerokie sznurki z 8mm bawełny z rdzeniem zapewnia wygodę noszenia (kolor ecru)
- metalowe oczka w kolorze starego złota dodają elegancji jednocześnie stabilizując mocowanie i dopasowując je do twojej sylwetki
- złoty nadruk wykonany w technice sitodruku jest trwały i nie bleknie po praniu
- unikatowa grafika autorstwa Pauliny Nawrot
Plecak w całości zaprojektowany, uszyty i nadrukowany w Łodzi.
(W zestawie pocztówka z motywem gratis.)
Idealnie komponuje się w duecie z Józefem.
Motyw dostępny także w formie torby, poduszki, grafiki i t-shirtów.
OPIS KONCEPCJI:
Traktuję przedstawienie Marii, jako pretekst do porozmawiania o tym, co ogólnoludzkie, czyniąc portret osoby świętej jako przykład uświęcenia każdego człowieka. Szukam w tej kobiecie wewnętrznego piękna, nie na zasadzie przedmiotu kultu, ale wydobycia już istniejącego sacrum. Chcę, by mural nie był dziełem skupionym jedynie na estetycznym doznaniu, ale poprzez kontemplację prowadził dalej do zadania sobie pytania: czy we mnie jest sacrum, czy traktuję swoje ciało jako świątynię? Czy szanuję je jako dane od Boga, zamiast je ubóstwiać lub poniżać?
Zatrzymując się, by obejrzeć ten dekoracyjny wizerunek stajemy się uczestnikami wewnętrznego procesu przemiany patrzenia na rzeczywistość: Czy Piękno może zbawić świat? Chciałabym, abyśmy dostrzegli w Bogu obok Prawdy i Dobra, także Piękno. I przyjęli Jego zaproszenia do życia z zachwytem tym, jak nas stworzył.
Pozostawiam przestrzeń do refleksji, nie narzucając jednoznacznie swojej wersji opowieści – stąd postać nie ma jednoznacznych emblematów religijnych – jej tożsamość można odkryć wnikając w symbolikę ornamentów różanych i kolorystyki oraz skojarzenia z ikonicznym ujęciem portretu.