wybierz KATEGORIE

3

2

-1

0

nowości

promocje 

[]

Skąd nazwa NAWROTANKA?

Witam Cię przeserdecznie!

Poczuj się tu dobrze. Chcę Cię zaprosić do NAWRÓCENIA - do myślenia dobrze o sobie i przytulenia tych wszystkich miejsc, które mniej lubisz w sobie i innych. Nie musisz wykupować całego sklepu, żeby poczuć się szczęśliwa - WYBIERZ to, co sprawi, że codzienność Twoja i tych, których obdarujesz, będzie WYJĄTKOWA.

Zdecydowanie lepiej będzie Ci się wstawało, co rano patrząc na plakat o zaufaniu i radości. Sprawi, że uśmiechniesz się ubierając w niebo - niby zwykłą w sukienkę z szafy i pasujący do niej szal ze śpiewającymi słowikami czy porośniętą łąką pachnąca wspomnieniami z dzieciństwa. Bez wciągania brzucha i garbienia będzie Ci wygodnie, pięknie, dobrze. Poczujesz się przyjęta, a nie obserwująca cudze reakcje. I z tym wewnętrznym przekonaniem, że jesteś ubrana w niebo pójdziesz dawać innym dobro, przywracać nadzieję i nawracać na radość. A wszystko za pomocą uśmiechu :)


 

MOJA HISTORIA

Nazwa NAWROTANKA z jednej strony nawiązuje po prostu do mojego nazwiska. 


I można by uznać, że nic więcej się za tym nie kryje. Ale tak naprawdę jest drugie dno. 

Mieści się tam moja osobista historia nawrócenia i przyjaźni.

Na studiach mieszkałam w kamienicy przy ul. Nawrot w Łodzi - to miejsce było kolebką przyjaźni, kuźnią talentów i inspiracji.

Pięć artystek stworzyło RAZEM niezamierzenie DOM, do którego inni ludzie/znajomi chcieli przychodzić i zamieszkać, bo tak dobrze się tu czuli. Nie dlatego, że był najpiękniejszy - dlatego że miał w sobie ŻYCIE. Zawsze czekała herbata na stole, gotowość do rozmowy, siostrzańska miłość.

Do teraz czuję się nakarmiona tą akceptacją naszej różnorodności i ilością pomysłów na przyjęcia-niespodzianki urodzinowe :) 

Dlatego ten sklep dedykuję moim przyjaciółkom NAWROTANKOM

Malwie, Wioli, Oli, Kasi, Dianie oraz tym które dołączyły z czasem do tego grona nigdy nie mieszkając pod tym adresem, a zwłaszcza Agnieszce, Kamie, Agacie.

Wam zawdzięczam fundament mojej osobowości, to że mogłam się rozwijać artystycznie. To w Waszym bezwarunkowym przyjęciu jest kotwica mojej przyjaźni ze Stwórcą. Bez tego nie otworzyłabym się na Zaufanie. Mój proces był długi, dlatego nie będę przyśpieszać Twojego. 


Poczuj się tutaj dobrze - nie odchodź z pustymi rękami i głodnym sercem.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl