Własnoręcznie MALUJĘ PRINTY na ciałolubne UBRANIA z głaszczących materiałów.

Ubierz się w wyjątkowe DZIEŁO SZTUKI!

Co to właściwie znaczy, że ubieram kobiety i ich domy w NIEBO? 

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „loe Rie FTaP F.T.P KIMONA wielki pow owrótbestsel owego w chmury ÇEA UPTO”


To prawda, że uwielbiam kolor niebieski i stworzyłam nawet całą kolekcję z ręcznie malowanym printem w CHMURY na niebie. To mój bestseller i jednocześnie IKONA mojej marki, flagowy produkt.

Ale IDEA ubierania w niebo była już wcześniej.

Chodzi o to uczucie otulenia w NAJLEPSZOŚĆ, w TOTALNY ZACHWYT - od ręcznie malowanego wzoru który wygląda jak unikatowe dzieło sztuki przez najwyższej jakości odszycie ubrania z głaszczącego materiału i maksymalne dopracowanie jego konstrukcji, by nic nie krępowało ruchów i było max wygodnie, byś nie musiała się już niczym martwić - ani prasowaniem, ani zmianą wagi, ani tłustymi rączkami kochającego bąbelka - po prostu jest Ci w tych ubraniach tak DOBRZE, po prostu JAK W NIEBIE.

Określenie "ubierać w niebo" przyszło mi do głowy, kiedy zachwycona wpatrywałam się w kolory zdobnej złoto-kobaltowej mozaiki na sklepieniu kopuły w Isfahanie podczas jednej z moich podróży. Kopuła symbolizowała NIEBO (nie było tam żadnych aniołow ani chmurek, po prostu gęstwina złotych krzaków róży, które niesamowicie mieniły się w świetle). Ja tak reaguję jak coś mnie totalnie zachwyci - chce to na siebie ubrać, mieć taki zwiewny płaszcz utkany z ornamentów, kwiatów, zestawień barwnych jakiegoś spektaklu natury. Nie interesuje mnie tworzeniue sztuki do muzeów - wolę taką bliską, na wyciągniecie ręki, towarzyszkę codzienności która mnie otula i przypomina najpiękniejsze momenty zachwytów w życiu.

 

1 osoba i tekst „OTUL się słowiczym śpiewem”

ubierz się w wyjątkowe DZIEŁO SZTUKI!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl